Sale Konferencyjne

Sale Konferencyjno-Szkoleniowe

Poniżej prezentujemy naszą ofertę sal szkoleniowych i konferencyjnych. W pomieszczeniach można dowolnie zmieniać ustawienie stołów i krzeseł. Oprócz opisanych konfiguracji w wielu salach możliwe są jeszcze inne ustawienia. Wszelkie nietypowe preferencje prosimy zgłaszać z wyprzedzeniem. Wynajem rozliczamy z dokładnością do pół godziny realnego wynajmu (w co nie wlicza się oczywiście czas niezbędny do odpowiedniego przygotowania się przed szkoleniem, prezentacją, spotkaniem czy konferencją). Wszelkie ceny podane na stronie są cenami netto. Cena za dzień to cena za 8 godzin wynajmu.

Konferencje, organizacja

Sala konferencyjna 120m2

Sala konferencyjna Albert Einstein

Sala konferencyjna o powierzchni 120 m2, jest w stanie pomieścić grupę do 100 osób w ustawieniu teatralnym. Idealnie sprawdzi się przy organizacji konferencji, większych szkoleń, prelekcji czy też pokazów produktowych. Sala klimatyzowana, w pełni przystosowana i wyposażona.

Ilość osób w ustawieniu

Sala układy Albert Einstein

Sala konferencyjna 32m2

sala seminaria Faraday

Sala konferencyjna o powierzchni 32 m2, jest w stanie pomieścić grupę do 25 osób w ustawieniu teatralnym. Idealnie sprawdzi się ona na mniejsze konferencje i szkolenia. Sala klimatyzowana, w pełni przystosowana i wyposażona.

Ilość osób w ustawieniu

układ sal Faraday

Sala konferencyjna 27m2

Sala Alessandro Giuseppe Volta

Sala konferencyjna o powierzchni 27 m2, jest w stanie pomieścić grupę do 20 osób w ustawieniu teatralnym. Idealnie sprawdzi się ona na mniejsze prelekcje, pokazy produktowe i szkolenia. Sala klimatyzowana, w pełni przystosowana i wyposażona.

Ilość osób w ustawieniu

Układ sal volta