Spotkania Biznesowe /HR

Spotkania biznesowe / rekrutacyjne

Poniżej prezentujemy dwie sale, w których można zorganizować z powodzeniem różnego rodzaju spotkanie biznesowe, czy też spotkanie rekrutacyjne. Sale pomieszczą do ośmiu osób. Wszelkie nietypowe preferencje ustawienia stołów, krzeseł prosimy zgłaszać z wyprzedzeniem tak abyśmy mogli sprostać Państwa oczekiwaniom. Nasze sale wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt szkoleniowy: projektor multimedialny, ekran i/lub telewizor, system zdalnego sterowania do urządzeń prezentacyjnych, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, flipchart, tablice informacyjne przed salami, bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Spotkania rekrutacyjne

Sala biznesowa 17m2

sala-szkoleniowa-thomas-edison

Sala o powierzchni 17 m2. Sala  "Thomas Edison" jest idealnym rozwiązaniem na organizację spotkań biznesowych, spotkań rekrutacyjnych czy wyjazdowych spotkań o charakterze "burzy mózgów". Sala klimatyzowana, w pełni przystosowana i wyposażona.

Ilość osób w ustawieniu

sale układ szkolny

Sala biznesowa 12,5 m2

Sala szkoleniowa André Ampere

Sala o powierzchni 12,5 m2. Sala "André Ampère"  przeznaczona jest na małe spotkania biznesowe, spotkania rekrutacyjne czy wyjazdowe spotkania o charakterze "burzy mózgów". Sala jest klimatyzowana, w pełni przystosowana i wyposażona.

Ilość osób w ustawieniu

układ sal